Zveřejněno 5. 10. 2021

Okresní přebory v přespolním běhu základních škol.

OKRESNÍ PŘEBORY V PŘESPOLNÍM BĚHU ŠKOL.

V pátek 1.10. proběhly v chomutovském areálu Domovinka okresní přebory v přespolním běhu základních škol.

Za účasti 12 družstev z Chomutova, Jirkova, Klášterce, Strupčic, Perštejna se závodů zúčastnila i početná výprava žáků naší školy. K velké účasti, sešlo se asi 250 běžců, přispěla nejen stoupající oblíbenost krosových závodů, ale i dlouhá doba, po kterou děti nemohly soutěžit. Naší školu reprezentovali tří týmy, v kategorii mladších žáků tým chlapců ve složení – David Rezek, Jiří Kos, Ondřej Misar, Hynek Svoboda, Patrick Willams, Míla Dvořák. V kategorii mladších dívek tým ve složení – Eliška Soukupová, Nikola Vršatová, Nela Weinholdová, Sarah Williamsová, Eliška Hrušková, Monika Trejbalová, Tereza Dvořáková a v kategorii starších žáků tým ve složení – Lukáš Vršata, Ondřej Linhart, Vladimír Haly, Dominik Lišťák a Jakub Štrougal. Všichni naši sportovci se skvěle poprali s těžkou tratí i se soupeři a v konečném zúčtování se umístili – mladší dívky na 6. místě, mladší chlapci na 8. místě a starší chlapci na 8. místě.

Všem žákům děkuji za vzornou účast i za skvělou atmosféru v našem týmu.