Zveřejněno 10. 10. 2021

5. MÍSTO NA MEMORIÁLU VÁCLAVA ČECHA V KOPANÉ ZŠ

Výborný výkon našich mladých sportovců na fotbalovém turnaji v Chomutově.

V pátek 8. 10. se uskutečnil již sedmý ročník Memoriálu Václava Čecha v kopané žáků 6. - 7. tříd. Na umělé trávě v areálu Základní školy Jirkov, Krušnohorská ulice se za krásného počasí sešlo deset školních týmů z Chomutova, Jirkova, Strupčic, Údlic, Perštejna a Března. Jednotlivé týmy byly nalosovány do dvou skupin po pěti účastnících. Náš tým byl nalosován do těžké skupiny, jeho soupeři byli fotbalová škola ZŠ Chomutov Na Příkopech, dále dvojnásobný vítěz ZŠ Chomutov, Zahradní ulice, dále ZŠ Jirkov, Krušnohorská ulice jejíž kádr tvořili hráči z fotbalového klubu Jirkov - Ervěnice a školní tým ze ZŠ Chomutov, Kadaňská ulice. Kluci zahráli skvěle, po dvou vítězstvích, jedné remíze a jedné prohře skončili nakonec skupině třetí. V zápase o 5. - 6. místo po skvělém výkonu deklasovali ZŠ Chomutov, Písečná ulice 6 : 0 a skončili tak na výborném 5. místě.

Naši školu reprezentovali:

David Rezek, Hynek Svoboda, Ondřej Misar, Jiří Kos, Matěj Žolták, Zbyněk Jelínek, Miloslav Dvořák, Tereza Dvořáková, Patrick Williams a Jiří Krutský.

VŠEM FOTBALISTŮ DĚKUJI ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY