Zveřejněno 7. 4. 2022

Skvělé třetí místo našich mladých fotbalistů na turnaji základních škol v Chomutově.

Skvělého úspěchu dosáhli naši mladí fotbalisté na silně obsazeném turnaji základních škol v chomutovské sportovní hale

V konkurenci osmi týmů z Chomutova a Jirkova se po prvním smolně prohraném zápase 0 : 1 se ZŠ Chomutov, Akademika Hyerovského rozehráli k výbornému výkonu. V dalších zápasech postupně porazili ZŠ Chomutov, Kadaňská ul. 2 : 0,  ZŠ Jirkov, Budovatelů 4 : 0 a v zápase o třetí místo rozstříleli ZŠ Jirkov, Krušnohorská ul. 3 : 0. Vítězem turnaje se stala ZŠ Chomutov, Na Příkopech.

Výborný výkon našeho týmu podtrhlo i individuální ocenění Jiřího Kose, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Všem žákům děkuji za parádní kolektivní výkon a za slušné chování během celého turnaje.

Naši školu reprezentovali: Patrick Williams, David Rezek, Jan Kučera, Hynek Svoboda, Ondra Misar, Matěj Žolták, Jiří Krutský, Míla Dvořák a Jiří Kos.

Zpracoval Pavel Nobst