Zveřejněno 1. 5. 2022

Výborné druhé místo našich žáků na dopravní soutěži v Kadani.

V Kadani se uskutečnilo okresní kolo v dopravní soutěži škol.

Soutěž každoročně pořádá Městský úřad Kadaň, Magistrát města Chomutova, Městská policie Kadaň, Policie ČR, Automotoklub Kadaň, je přehlídkou znalostí školních týmů z problematiky pravidel silničního provozu. Čtyřčlenné týmy soutěžily v těchto disciplínách: 1. část teoretická - test z předpisů o provozu na pozemních komunikacích; 2.  část praktická - jízda po dětském dopravním hřišti podle předpisů, jízda zručnosti a poskytování první pomoci. Konkurence byla opravdu veliká, zúčastnilo se 11 týmů z Chomutova, Jirkova a Kadaně. Mladší žáci ve složení Eliška Soukupová, Míla Dvořák, Jiří Krutský a Diana Samcová obsadili nádherné druhé místo. V hodnocení jednotlivců byla Eliška Soukupová první a Jirka Krutský druhý. PARÁDA, GRATULUEJME! Naši starší žáci ve složení Tereza Dvořáková, Adam Prihoda, Eliška Hrušková a Hynek Svoboda se ve své kategorii umístili na šestém místě. DĚKUJEME!

Všichni žáci si zaslouží poděkování za výbornou reprezentaci naší školy.

Zpracoval Pavel Nobst