Zveřejněno 13. 2. 2024

Cenné vítězství mladých fotbalistů v Žákovské lize škol.

Dalším turnajem pokračovala Žákovská liga mladších žáků.

Náš mladý tým čekaly dva těžké zápasy. V prvním utkání to byla ZŠ Jirkov, Budovatelů. Díky skvělému kolektivnímu výkonu celého týmu skončil první poločas 0 : 0. O výsledku tak rozhodl druhý poločas, ve kterém se prosadili jirkovští hráči a čtyřmi brankami porazili náš tým 4 : 0 . Ve druhém zápase na nás nastoupil tým ze ZŠ Klášterec, Krátká. Zápas měl skvělou úroveň, kluci se snažili proti narostlým hráčům Klášterce hrát kombinační fotbal. Bohužel po chybě v rozehrávce jsme inkasovali a poločas skončil výsledkem 0 : 1. Ve druhém poločase kluci předvedli parádní obrat a po brankách Káji Lískovce a Jirky Krutského skončil zápas naším vítězstvím 2 : 1. Na překvapivém vítězství má velkou zásluhu i náš nový brankář Matěj Sybera, který v zápase parádně zachytal. Skvěle zahráli i malí fotbalisté Dominik Plaček (3.A) a Michal Vršata (4.A), kteří se nebáli proti velkým hráčům Klášterce a pro náš tým byli platnými hráči.

Všem žákům děkuji za výkony a vzorné chování během celého turnaje.

Žákovská liga bude pokračovat nadstavbovou částí, ve které se bude hrát o celkové umístění v turnaji.