Ptačí budky

Výprava 6.třídy na kultivovaná místa Severočeských dolů a pravidelná kontrola zahnízděnosti ptačích budek. Žáci naší školy se již sedmým rokem starají o zabydleni ptáků na tomto území.

Martina Fořtová

Recyklohraní

Naše škola je zapojena do školního recyklačního programu RECYKLOHRANÍ,ANEB UKLIĎME SI SVĚT pořádaného pod záštitou MŠMT ČR.

V rámci tohoto programu škola vzdělává žáky v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožňuje jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Drobná elektrozařízení a vysloužilé baterie žáci odevzdávají do speciálních nádob umístěných v prostorách školy.

Instalace ptačích budek

3.11.2017 opět žáci naší školy pomáhají s instalací ptačích budek v areálu Severočeských dolů, na místech kde dochází k obnovování krajiny po těžbě uhlí.

Martina Fořtová