Den Země

 Po velikonočních prázdninách jsme měli téma Den Země. S dětmi jsme si povídali, jak být šetrný k naší planetě Zemi, vyprávěli jsme si každý, co děláme pro to, aby se nám tu lépe žilo. Také jsme si řekli, jak správně třídit a v rámci tréninku paměti dětí jsme si zkusili třídit odpad. Na prázdné plechovky byly nalepeny papírové imitace popelnic. Děti se rozdělily do týmů a vhazovaly odpadky v papírové podobě do plechovek. 

ČÍST VÍCE

Indiánský karneval

Po odpočatém víkendu nás čekal v pondělí indiánský karneval. Předcházely tomu přípravy kostýmů, které si děti z velké části tvořily samy. Společně jsme vyrobili šaty, vestičky, čelenky a talismanový náhrdelník. Holčičky měly z domova upletené copánky a kostýmy byly kompletní.                                                                                               

ČÍST VÍCE

Svatý Martin

Svatý Martin přijíždí na bílém koni. Jak to bylo se svatým Martinem, pláštěm a husou, jsme se dozvěděli z četby. Sníh nenapadl, tak jsme se museli spokojit jen s pohádkou, pranostikami, tvořením papírových vloček a výrobou koníků. 

ČÍST VÍCE

 Halloween

Halloweensko-dušičkové odpoledne plné tance a soutěží. 

ČÍST VÍCE

 Odpoledne s ,,Pirátským maskotem“

 Odpolední zábava v tělocvičně s maskotem chomutovských hokejistů- Picaroonem.  

ČÍST VÍCE

Drakiáda  

Dne 7. října se konala tradiční akce s naší mateřskou školou. Jako každý rok, super zábava. 

ČÍST VÍCE

Podzimní radovánky

Toto krásné roční období představuje pro všechny nepřebernou paletu barev a my s chutí kreslíme, malujeme, vytváříme, vystřihujeme, lepíme, modelujeme, zpíváme, tančíme, hrajeme si a radujeme se. 

ČÍST VÍCE

Kreslení na chodník

Tradiční akcička s naší MŠ ,, kreslení na chodník ''se podařila. Hlavně se vydařilo počasí, které nám přispělo k tématu-,, Těšíme se na prázdniny''. Podívejte se na obrázky a určitě poznáte, na co se naše děti nejvíce těší.

Dne 1. 6. proběhlo v naší školní družině sportovní odpoledne k oslavě Dne dětí. Děti si sportovní soutěže samy vymyslely a připravily. Snaha a touha porovnat své síly a dovednosti byla veliká. Každý z dětí dal do sportovního výkonu spoustu energie, nadšení i touhy zvítězit. Každé z dětí bylo odměněno sladkou odměnou.
 

Fotografie ze života školní družiny zatím najdete: ZŠ a MŠ Březno – seznam alb na Rajčeti (idnes.cz)