Bc. Lucie Kopejtková

Telefon:

lucie.kopejtkova@zsmsbrezno.cz

Po ukončení Střední pedagogické školy v Mostě jsem v roce 2006  nastoupila do chomutovské MŠ jako učitelka. Rok poté jsem zahájila dálkové bakalářské studium v oboru Předškolní pedagogika na UJEP v Ústí nad Labem.

Vesnická školka, rodinné prostředí a příjemný kolektiv... takovou příležitost jsem nemohla odmítnout, a tak jsem od roku 2010 učitelkou MŠ v Březně. Ve svém volnu se věnuji rodině, malému hospodářství a hudbě.

Zástupkyně ředitele školy - MŠ

• Mateřská škola