Zveřejněno 14. 11. 2021

Florbalový turnaj dívek 8. - 9. tříd.

Ve sportovní hale v Kadani se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu dívek 8. - 9. tříd.

Turnaje se zúčastnilo celkem osm škol z Chomutova, Kadaně, Perštejna a náš tým z Března. Školní týmy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech družstev. Během celého dopoledne diváci viděli spousty bojovných utkání a napínavých sportovních momentů. Naše děvčata se soupeřek nezalekla a do turnaje vlétla s vervou a chutí. Bohužel kvalita školních družstev byla veliká - většina týmů měla ve svém středu aktivně hrající florbalistky. V celkovém umístění jsme obsadili osmé místo. I tak si děvčata odvezla z kadaňské haly spousty sportovních zážitků a chuť do dalšího trénování.

Všem děvčatům a paní trenérce Šilhanové děkujeme za skvělou reprezentaci školy a za vzorné chování během celého turnaje.

Naši školu reprezentovali:

Alena Lískovcová, Ela Pospíšilová, Leontýna Gossová, Kristýna Kloudová, Lenka Vondráčková, Pavlína Žoltáková, Anna Springsová, Monika Trejbalová, Nikola Vršatová.