Zveřejněno 1. 7. 2022

Parádní druhé místo našich fotbalistů na turnaji v Březně.

Na skvěle připraveném travnatém hřišti v Březně se uskutečnil již 22.ročnik fotbalového turnaje základních škol.

Turnaje se zúčastnilo sedm školních týmů v mladší kategorii (6. - 7. třída) a osm ve starší kategorii (8. - 9. třída). Naši mladší fotbalisté si v turnaji vedli skvěle. Ze základní skupiny postoupili bez problému po dvou výhrách a remíze do semifinále. V zápase o postup do finále opět nezaváhali když si poradili se ZŠ Chomutov, Kadaňská 2 : 0. Do finálového zápasu tak vstupovali bez obdržené branky. Soupeřem jim byl tým ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského, se kterým se potkali v základní skupině (zápas ve skupině skončil 0 : 0). Po velkém boji se nakonec z vítězství 2 : 1  radovali chomutovští fotbalisté, naší fotbalisté obsadili krásné druhé místo. V kategorii starších žáků se našim hráčům již tak nevedlo, ze základní skupiny postoupili ze čtvrtého místa a v dalších zápasech si nakonec vybojovali sedmé místo.

Skvělým individuálním výkonem se ve starší kategorii prezentoval Vladimír Haly, který získal cenu pro nejlepšího brankaře.

Všem naším fotbalistům děkuji za skvělé výkony a reprezentaci školy.

NAŠI ŠKOLU REPEREZENTOVALI:

Mladší žáci: Patrick Williams, David Rezek, Jan Kučera, Míla Dvořák, Jiří Kos, Ondra Misar, Hynek Svoboda, Matěj Žolták, Jiří Krutský.

Starší žáci: Vladimír Haly, Jaroslav Zajíček, Lukáš Vršata, Matěj Zelinger, Ondra Linhart, Adam Prihoda, Tereza Dvořáková, Jakub Štrougal a Zbyněk Jelínek.

Klikni na odkaz - Chomutovský deník