Zveřejněno 3. 11. 2023

Úvodním turnajem mladších žáků odstartoval další ročník Žákovské futsalové ligy škol.

Začal 26. ročník Žákovské futsalové ligy škol.

V chomutovské sportovní hale odstartoval další ročník Žákovské futsalové ligy škol kategorií mladších žáků. Do soutěže, kterou spolupořádá Chomutovská liga malého fotbalu a Asociace školních sportovních klubů se přihlásilo dvanáct školních týmů. Družstva byla nalosována do dvou skupin. Náš nově se tvořící tým nastoupil v první zápase proti favoritovi soutěže ZŠ Chomutov, Na Příkopech. V pohledném utkání, naši kluci nakonec prohráli 1 : 2. Ve druhém zápase nás čekal tým ZŠ Chomutov, Písečná ulice. Tentokrát březenští fobalisté zahráli skvělé a po hezkých kombinacích vyhráli zaslouženě 6 : 0.

Naši školu reprezentovali:
Karel Lískovec, Samuel Kudláček, Jiří Krutský, Daniel Buchta, Matěj Sybera, Martin Bílek a Matyas Ilčík.

Všem hráčům děkuji za skvělou reprezentaci školy a vzorné chování během turnaje.