Mgr. Martina Janošcová

Telefon:

martina.janoscova@zsmsbrezno.cz

V roce 2001 jsem ukončila studium na UJEP Ústí nad Labem, obor učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika. Do roku 2010 jsem působila na 3. ZŠ Jirkov. V září 2010 jsem nastoupila do Března jako učitelka na 1. stupeň, na 2. stupni jsem učila HV a VV. Pomáhám rodičům s dětmi, které mají vadu řeči a osmým rokem připravuji letní příměstské tábory, které se konají při naší škole. Svou práci beru jako splnění dětského snu a za svého koníčka. Ve svém volném čase ráda cestuji, fotím a věnuji se své rodině.

Třídní učitelka 4.A; Speciální pedagog, Školní logoped

• Základní škola