Logo EU

Dne 1. 9. 2018 byl zahájen projekt "Služby pro rodiče na Chomutovsku a v Litvínově"  s reg. číslem CZ.03.1.51/0.0./0.0/17_077/0008015, který je zaměřen na nabídku služeb rodičům ve formě zajištění péče o děti 1. stupně základních škol v regionech Chomutovska a v Litvínově.

V rámci projektu jsou od září 2018 nabízeny zdarma služby dětských klubů fungujících při základních školách a v době hlavních i vedlejších školních prázdnin pak různé druhy příměstských táborů.  Tyto služby umožní rodičům, aby mohli bez komplikací být účastni na trhu práce popř. aktivně hledat nové pracovní uplatnění. Do projektu jsou  nyní zapojeny ZŠ a MŠ Vejprty, ZŠ a MŠ Březno a ZŠ a MŠ Litvínov - Janov, kde probíhají dětské kluby i příměstské tábory. Informace k jednotlivým místům realizace jsou k dispozici přímo na školách.

Projekt je realizován Vzdělávacím centrem Genesia, zs. se sídlem Kochova 1417, Chomutov (kontaktní osoba Milena Vargová, m.vargova@asista.cz). Projekt je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR v rámci výzvy Operačního programu zaměstnanost.